Kılıçdaroğlu, “Antalya ve partiye lazımsın

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında, 11 Büyükşehir ve 9 il belediye başkanı ile yapılan çevrimiçi toplantıya katıldı.

SİYASET 11.12.2020, 22:13
Kılıçdaroğlu, “Antalya ve partiye lazımsın

Başkan Böcek’in göreve başlamasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıçdaroğlu, “Antalya ve partiye lazımsın. Ciddi bir mücadele verdin, hayata tutundun. Hepimiz çok mutluyuz” dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 11 Büyükşehir ve 9 İl Belediye Başkanı ile çevrimiçi toplantıda bir araya geldi. Çevrimiçi toplantıya, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de katıldı. Toplantıda Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Başkan Böcek’in sağlığına kavuşarak görevine dönmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"ARAMIZA HOŞ GELDİN"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

“En son telefonda görüştüğümde kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletmiştim. Başkanımızın hastaneden taburcu olması, görevinin başına dönmesi son derecede güzel. Genel Başkan olarak bütün belediye başkanlarını dileği olarak aramıza hoş geldin. Görevini başarıyla sürdüreceğinden de hiç şüphemiz yok. Gerçekten de Covid 19’a karşı en köklü, en radikal mücadeleyi yapan bir belediye başkanı olarak Antalya gibi bir büyük kentin sorunlarını çözebilirsin. Çünkü bir belayı savmak başlı başına önemli bir olay.” 

ANTALYA VE PARTİYE LAZIMSIN

Başkan Muhittin Böcek’in Covid 19’u yenmek için güçlü bir irade gösterdiğinin altını çizen Kılıçdaroğlu, “Başkan sağlığına dikkat et. Antalya ve partiye lazımsın. Ciddi bir mücadele verdin, hayata tutundun. Hepimiz çok mutluyuz” dedi. 

Kaynak: Haberin Nabzı
Yorumlar (0)
hafif yağmur
Namaz Vakti 16 Ocak 2021
İmsak 06:49
Güneş 08:19
Öğle 13:19
İkindi 15:46
Akşam 18:08
Yatsı 19:33

Gelişmelerden Haberdar Olun

@